Víte, že chůze je nejpřirozenější lidský pohyb?

Obecně lze říci, že pro člověka je příznivý jakýkoli pohyb. Chůze má však v tomto ohledu nespornou výhodu – je to lidská přirozenost. Při této formě pohybu je aktivně zapojeno více svalových skupin, než pracuje třeba při jízdě na kole. Chůze má pozitivní vliv na správné držení těla, oběhový a lymfatický systém a s tím samozřejmě úzce souvisí problémy s celulitidou a nadměrnými zásobami tuku v nejproblematičtějších partiích.

Podtlak – nový fenomén ve wellness

Využívání podtlaku pro tvarování postavy není objevením Ameriky, využívali ho již staří Číňané. Oblíbenost této metody ovšem stále stoupá a nutno říci, že právem. Důkazem je celá řada přístrojů, jež mají ve svém názvu „Vacu“. Cíleným působením podtlaku je krev nasávána do kapilár periferních tkání, dochází tak k maximálnímu prokrvení nepotních tuků. Krev pak zajistí transport tuků ke svalům, neboť pouze tam je možno tuk spálit. Společně s krevním oběhem je aktivován i lymfatický systém, který zajistí odvedení odpadních produktů metabolismu. Aplikace podtlaku napomáhá zeštíhlení, redukci celulitidy a pročištění organismu.

VacuShape – elegantní spojení pohybu a podtlaku

Jestliže má pohyb i podtlakpříznivý vliv na zdraví člověka, nabízí se myšlenka na jejich spojení do jednoho celku. Rovnice pohyb + podtlak má jednoduché, přesto dokonalé řešení = VacuShape. Co je vlastně VacuShape? Jde o kombinaci běžeckého pásu a podtlakové kabiny, ve které je klient během 30-ti minutové chůze hermeticky uzavřen.

Depotní tuk se ve větší míře ukládá na břiše, bocích, hýždích a stehnech, ale těžko se odstraňuje, protože jsou právě tyto partie nejhůře prokrvovány. Podtlak ve VacuShape zajistí jejich maximální prokrvení, přísun tuků ke svalům a pohyb ve formě chůze jejich dokonalejší spalování. VacuShape v podstatě simuluje trénink ve vysokohorském prostředí.

Pokud máte zájem o další informace o produktu VacuShape stáhněte si následující letáčky:
VacuShape
Leták VacuShape